Fast & secure & Powerful

بازدید از دپارتمان امور بیماران بین المللی
تاريخ : سه شنبه ، 1 ارديبهشت ماه ، 1394
موضوع :


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
جناب آقای مهندس جباری ، مدیر کل میراث فرهنگی ،  جناب آقای مهندس امامی ، معاون گردشگری استاندار ، جناب آقای ولیزاده ، مسئول گردشگری سلامت معاونت درمان و کارشناس روابط عمومی استانداری در تاریخ 30/01/94 از واحد IPD (دپارتمان بیماران بین المللی) بیمارستان شفا و بخش جدید بیمارستان شفا بازدید کردند.


این جلسه با معرفی اعضا توسط آقای ولی زاده آغاز و با ارائه گزارشی از تعداد پذیرش بیماران بین المللی در سال گذشته و کیس های رایج دربیمارستان ، نحوه پذیرش روند حرکت بیمار در بیمارستان ، نحوه خدمات رسانی به بیماران بین المللی توسط خانم جلیل زاده, مسئول روابط عمومی و امور بین الملل بیمارستان ادامه پیدا کرد.

جلسه با مطرح کردن سوالاتی توسط آقایان مهندس جباری و مهندس امامی در مورد سیاست های بیمارستان در ارتباط با بیماران بین المللی ، جایگاه IPD در بیمارستان و فعالیت های انجام شده توسط واحد IPD ادامه پیدا کرد.

در ادامه، آقای ولیزاده توضیحاتی در ارتباط با فعالیت های انجام شده و در دست اقدام معاونت درمان در جهت تسهیل خدمات رسانی به بیماران بین المللی در ارتباط با بیمارستان ها و سازمان میراث فرهنگی و امور گردشگری ارائه کردند . سپس گروه از بخش های مختلف بیمارستان دیدن کرد و تعدادی از بیماران بین المللی پذیرش شده نیز به زبان انگلیسی مصاحبه شد که این مطلب مورد توجه قرار گرفت و به گفته آقای مهندس جباری در این بیمارستان احساس امنیت لازم و خدمات رسانی با کیفیت با توجه به پتانسیل بیمارستان در پذیرش بیماران بین المللی اتفاق می افتد.منبع این مطلب بیمارستان خصوصی شفا
http://www.shafahospitalur.com

آدرس این مطلب در اینترنت :
http://www.shafahospitalur.com/mods.php?id=News&file=article&sid=13